Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Champion (2018) HD

Champion (2018) HD

May. 01, 2018 108 Min.
Your rating: 7
9.4 5 votes

VIDEO TRAILER

DISA FOTO NGA FILMI

DIREKTOR

Kim Yong-wan
Director

AKTORËT

PËRSHKRIMI

Një mundës dore koreano-amerikan shkon në Korenë e Jugut për një turne dhe gjen një motër, për të cilën nuk dinte gjë…

TITULLI ORIGJINAL챔피언
VLERSIMI IMDb5.6 votes
VLERSIMI TMDb6.2 5 votes

FILMA TË NGJASHËM

Loading...