Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
HD
Champion (2018) HD

Champion (2018) HD

May. 01, 2018 108 Min.
Your rating: 7
9.3 4 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Kim Yong-wan
Director

Aktoret

Permbledhje

Një mundës dore koreano-amerikan shkon në Korenë e Jugut për një turne dhe gjen një motër, për të cilën nuk dinte gjë…

Titulli origjinal챔피언
Vlerësimi IMDb5.6 votes
Vlerësimi TMDb6.2 5 votes