Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Chernobyl Diaries (2012) HD

Chernobyl Diaries (2012) HD

Experience the falloutMay. 24, 2012 (USA)88 Min.R
Your rating: 0
8.8 5 votes

VIDEO TRAILER

DISA FOTO NGA FILMI

PËRSHKRIMI

Gjashtë turistë dhe një udhëzues turneu nisen për tek qyteti i braktisur Pripyat, në shtëpin e ish punëtorëve të reaktorit bërthamor të Çernobilit. Gjatë hulumtimit të tyre, ata shpejt zbulojnë se ata nuk janë vetëm…

TITULLI ORIGJINALChernobyl Diaries
VLERSIMI IMDb5.0 54,614 votes
VLERSIMI TMDb4.8 397 votes

FILMA TË NGJASHËM

Loading...