Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Cinderela Pop (2019) HD

Cinderela Pop (2019) HD

Feb. 28, 2019 94 Min.
Your rating: 0
10 1 vote

VIDEO TRAILER

DISA FOTO NGA FILMI

DIREKTOR

AKTORËT

PËRSHKRIMI

Cintia është princeshë moderne, ajo është e lidhur, e vendosur dhe e do muzikën. Kjo princeshë “pop” jetonte me prindërit e tyre në një kështjellë të madhe me një pamje të bukur të qytetit. Çdo natë ajo shikoi dritaren dhe shikonte pamjen që ëndërronte me një princ që nuk e kishte takuar ende. Por një ditë kështjella e saj shkërmoqet me gjithçka rreth saj, pasi prindërit e saj u divorcuan, ajo shkoi për të jetuar me tezen e saj dhe ndalesa duke besuar në dashuri. Ajo që ajo nuk e dinte ishte se atje ishte një princ simpatik në historinë e saj, që dëshironte të thyejë akullin rreth hiritueses sonë moderne.

TITULLI ORIGJINALCinderela Pop
VLERSIMI IMDb4.5 votes
VLERSIMI TMDb6.9 45 votes

FILMA TË NGJASHËM

Loading...