Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Close (2019) HD

Close (2019) HD

Trained to protect. Born to survive.Jan. 18, 2019 94 Min.
Your rating: 0
10 7 votes

VIDEO TRAILER

DISA FOTO NGA FILMI

PËRSHKRIMI

Një truprojë dhe ekspert kundër-terrorizmi pranon një punë që të mbrojë një trashëgimtare të re të pasur. Asnjëra palë nuk është e lumtur për marrëveshjen derisa një rrëmbim i dhunshëm i detyron ato të shkojnë në arrati…

TITULLI ORIGJINALClose
VLERSIMI IMDb5.6 votes
VLERSIMI TMDb6.1 50 votes

FILMA TË NGJASHËM

Loading...