Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Cold Deck (2015) HD

Cold Deck (2015) HD

Luck Always Runs Out.Dec. 04, 2015 80 Min.
Your rating: 10
7.8 6 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Pershkrimi

Duke e pasur pothuajse të pamundur t’i largohet grackës së pokerit, Bobi, një djalosh që jeton me nënën e tij të sëmurë, mundohet të gjejë para për të përballuar shpenzimet e së ëmës, me anë të pokerit. Pasi zbulon që i ati ka vdekur për faj të Çips, ai luan një lojë të fundit me të ku dhe vritet nga ortaku i tij Turko…

Titulli origjinalCold Deck
Vleresimi IMDb5.7 votes
Vleresimi TMDb6 10 votes