Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Colette (2018) HD

Colette (2018) HD

History is about to changeSep. 21, 2018 112 Min.
Your rating: 0
1 2 votes

VIDEO TRAILER

DISA FOTO NGA FILMI

DIREKTOR

AKTORËT

PËRSHKRIMI

Pasi martohet në Paris, jeta e Koletës nga fshati, ndryshon rrënjësisht. Ajo njihet me shoqërinë e lartë dhe pranon të shkruajë një roman që botohet nën autorësinë e bashkëshortit të saj batakçi. Suksesi, e frymëzon atë për të kapërcyer kufizimet shoqërore të shekullit të 20-të…

TITULLI ORIGJINALColette
VLERSIMI IMDb6.8 votes
VLERSIMI TMDb7.1 39 votes

FILMA TË NGJASHËM

Loading...