Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
HD
Colt 45 (2014) HD

Colt 45 (2014) HD

Aug. 06, 2014 85 Min.
Your rating: 10
10 4 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Gérard Lanvin isCommandant Christian Chavez
Commandant Christian Chavez
JoeyStarr isMilo Cardena
Milo Cardena
Ymanol Perset isVincent Milès
Vincent Milès
Simon Abkarian isCommandant Denard
Commandant Denard
Alice Taglioni isCapitaine Isabelle Le Franc
Capitaine Isabelle Le Franc
Philippe Nahon isPréfet Pradier
Préfet Pradier
Antoine Basler isLieutenant Joseph Fleischmann
Lieutenant Joseph Fleischmann

Permbledhje

Vinsenti një djalë 22-vjeçar, është instruktor qitjeje dhe rregullues armësh brenda policisë kombëtare. Pavarësisht nga talenti i tij, ai refuzon të përfshihet në brigadë. Një ditë gjatë një stërvitje, ai takohet me Milo Kardena, një polic i fshehur i cili e çon Vinsentin në një rrjedhim ngjarjesh dhune. Nëse dëshiron të mbijetojë, Vinsent duhet të bëjë zgjedhjen e duhur…

Titulli origjinalColt 45
Vlerësimi IMDb5.8 votes
Vlerësimi TMDb5.6 75 votes