Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Compulsion (2016) +18

Compulsion (2016) +18

There are no rulesMar. 15, 2018 92 Min.
Your rating: 9
8.4 7 votes

VIDEO TRAILER

DISA FOTO NGA FILMI

PËRSHKRIMI

Pas një zënke me të dashurin e saj, një romanciere e suksesshme fillon turneun e librit të saj në Evropë ku takohet me ishin e saj dhe shoqen e tij, me të cilën ajo bie në dashuri. Më pas ata marrin pjesë në një festë të një kulti të rrezikshëm…

TITULLI ORIGJINALCompulsion
VLERSIMI IMDb4.0 votes
VLERSIMI TMDb3.8 12 votes

FILMA TË NGJASHËM

Loading...