Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
HD
Contagion (2011) HD

Contagion (2011) HD

Nothing spreads like fearSep. 08, 2011 (USA, United Arab Emirates)106 Min.PG-13
Your rating: 10
8.8 16 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Matt Damon isMitch Emhoff
Mitch Emhoff
Gwyneth Paltrow isBeth Emhoff
Beth Emhoff
Kate Winslet isDr. Erin Mears
Dr. Erin Mears
Jude Law isAlan Krumwiede
Alan Krumwiede
Marion Cotillard isDr. Leonora Orantes
Dr. Leonora Orantes
Laurence Fishburne isDr. Ellis Cheever
Dr. Ellis Cheever
Bryan Cranston isRear Admiral Lyle Haggerty
Rear Admiral Lyle Haggerty
Sanaa Lathan isAubrey Cheever
Aubrey Cheever
Jennifer Ehle isDr. Ally Hextall
Dr. Ally Hextall

Permbledhje

Mjekë profesionistë, zyrtarët të qeverisë dhe njerëzit e zakonshëm e gjejnë veten në mes të një epidemie në mbarë botën derisa CDC punon për të gjetur një kurë.

Titulli origjinalContagion
Vlerësimi IMDb6.6 186,537 votes
Vlerësimi TMDb6.2 1142 votes