Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Kontroll (2003) HD

Kontroll (2003) HD

There's No Such Thing As A Free Ride.Nov. 20, 2003 105 Min.
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Pershkrimi

Një tregim për një të ri të çuditshëm, Bulçu; inspektorët në ekipin e tij, të gjithë pa përjashtim karaktere të këndshëm; një ekip rivalësh të inspektimit të biletave dhe gara përgjatë shinave… Dhe një përrallë rreth dashurisë…

Titulli origjinalKontroll
Vleresimi IMDb7.7 votes
Vleresimi TMDb7.4 107 votes
Loading...