Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Control (2017) HD

Control (2017) HD

Oct. 25, 2017 130 Min.
Your rating: 0
10 1 vote

VIDEO TRAILER

DISA FOTO NGA FILMI

DIREKTOR

Jan Verheyen
Director

AKTORËT

Koen De Bouw isEric Vincke
Eric Vincke
Werner De Smedt isFreddy Verstuyft
Freddy Verstuyft
Greg Timmermans isWim Cassiers
Wim Cassiers
Marcel Hensema isAnton Mulder
Anton Mulder
Hendrik Aerts isPatrick Manteau
Patrick Manteau

PËRSHKRIMI

-Nje seri vrasjesh të tmerrshme po shqetësojnë detektivët Vinke dhe Verstuft. Ndërkohë që vrasësi serial po përzgjedh një viktimë të re, një e mbijetuar e tij josh Verstuftin duke shkaktuar edhe më shumë probleme për çështjen…

TITULLI ORIGJINALHet Tweede Gelaat
VLERSIMI IMDb6.2 votes
VLERSIMI TMDb9 1 votes

FILMA TË NGJASHËM

Loading...