Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Corbin Nash (2018) HD

Corbin Nash (2018) HD

Darkness has found a new enemyApr. 20, 2018 95 Min.
Your rating: 0
8.5 2 votes

VIDEO TRAILER

DISA FOTO NGA FILMI

DIREKTOR

Ben Jagger
Director

AKTORËT

PËRSHKRIMI

-Një agjent i policisë në kërkim të vrasësit të prindërve të tij vritet dhe rilind si vrasësi final…

TITULLI ORIGJINALCorbin Nash
VLERSIMI IMDb6.8 votes
VLERSIMI TMDb6.1 9 votes

FILMA TË NGJASHËM

Loading...