Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
HD
Cosmopolis (2012) HD

Cosmopolis (2012) HD

How far can he go before he goes too far?May. 25, 2012 (Canada, France, Portugal, Italy)109 Min.R
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Robert Pattinson isEric Packer
Eric Packer
Juliette Binoche isDidi Fancher
Didi Fancher
Sarah Gadon isElise Shifrin
Elise Shifrin
Paul Giamatti isBenno Levin
Benno Levin
Samantha Morton isVija Kinsky
Vija Kinsky
Mathieu Amalric isAndré Petrescu
André Petrescu
Emily Hampshire isJane Melman
Jane Melman

Permbledhje

Teksa lëvizte përreth Manhattanit me nje limuzinë te gjatë per të shkuar në një sallon ku mund të priste flokët, miliarderi 28-vjeçar i Aseteve humbet në një aventurë me disa karaktere që fillojnë të çjerrin botën përreth tij.

Titulli origjinalCosmopolis
Vlerësimi IMDb5.0 38,816 votes
Vlerësimi TMDb5 279 votes