Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
HD
Countdown – HD

Countdown – HD

Death? There's an app for that.Oct. 24, 2019 90 Min.
Your rating: 0
8 5 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Justin Dec
Director

Aktoret

Permbledhje

Kur një infermiere shkarkon një aplikacion që tregon kur vdes dikush, ajo duhet të përballet me idenë se do të vdesë në tre ditë. Ndërkohë një figurë e errët ndjek atë dhe familjen e saj…

Titulli origjinalCountdown
Vlerësimi IMDb5.3 votes
Vlerësimi TMDb6.8 113 votes