Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
HD
Creep 2 (2017) HD

Creep 2 (2017) HD

Oct. 06, 2017 (USA)78 Min.
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Foto

Permbledhje

Pas gjetjes së një reklame në internet për “punë me video”, Sara, një artist video, fokusi kryesor i të cilit është krijimi i intimitetit me meshkujt e vetmuar, mendon se ajo mund të ketë gjetur subjektin e ëndrrave të saj. Ajo drejton në një shtëpi të largët në pyll dhe takohet me një njeri që pretendon të jetë një vrasës serik. Në pamundësi për t’i rezistuar shansit për të krijuar një copë arti të vërtetë tronditëse, ajo pranon të kalojë ditën me të. Megjithatë, ndërsa vazhdon dita, ajo zbulon se ajo mund të ketë gërmuar në një vrimë nga e cila nuk mund të shpëtojë.

Titulli origjinalCreep 2
Vlerësimi IMDb6.4 795 votes
Vlerësimi TMDb6.6 9 votes