Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Daddy Issues (2018) +18

Daddy Issues (2018) +18

Jan. 28, 2018 90 Min.
Your rating: 2
5.5 4 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Director

Amara Cash
Director

Aktoret

Madison Lawlor isMaya Mitchell
Maya Mitchell
Montana Manning isJasmine Jones
Jasmine Jones
Andrew Pifko isSimon Craw
Simon Craw
Kamala Jones isDanielle Mitchell
Danielle Mitchell

Pershkrimi

FILMI NDALOHET PËR SHIKUES NËN 18 VJEÇAR! PËRMBAN SKENA EROTIKE TË FORTA! Maja, një artiste e re e pakënaqur me jetën dhe familjen e saj, takon dhe dashurohet me Xhazminën, fiksimin e saj në Instagram. Dashuria e re dhe rikthimi i babait në jetën e saj bëjnë që jeta e Majas të ndryshojë për mirë, derisa ajo zbulon lidhjen sekrete që ka Xhazmina me një burrë më të madh…

Titulli origjinalDaddy Issues
Vleresimi TMDb4.5 2 votes
Loading...