Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
720p
A Dangerous Man (2009) HD

A Dangerous Man (2009) HD

Jan. 01, 2009 (USA)94 Min.NOT RATED
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Foto

Permbledhje

Pasi vuajti 6 vjet i burgosur për një krim që ai nuk ka kryer, Shane Daniels është liruar nga burgu me një falje nga shteti i Arizonës.

Titulli origjinalA Dangerous Man
Vlerësimi IMDb5.1 3,616 votes
Vlerësimi TMDb4.9 30 votes