Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Dark Skies (2013) HD

Dark Skies (2013) HD

Once you have been chosen. You belong to them.Feb. 21, 2013 (USA)97 Min.PG-13
Your rating: 0
1 1 vote

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Director

Aktoret

Keri Russell isLacy Barrett
Lacy Barrett
J.K. Simmons isEdwin Pollard
Edwin Pollard
Trevor St. John isAlex Holcombe
Alex Holcombe
Ron Ostrow isRichard
Richard
Josh Wingate isGun Salesperson
Gun Salesperson
Kadan Rockett isSam Barrett
Sam Barrett

Pershkrimi

Familja Barrett përbëhet prej babait Daniel, nënës Lacy, djalit të madh  Jesse, dhe djalit të vogël Sammy.Daniel ka qenë pa punë për të paktën tre muaj, e cila ka vënë në tendosje martesën e tyre.

Titulli origjinalDark Skies
Vleresimi IMDb6.3 60,505 votes
Vleresimi TMDb6.1 554 votes