Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
HD
Darkness Visible (2019) HD

Darkness Visible (2019) HD

Sep. 01, 2018 107 Min.
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Foto

Permbledhje

Roni, një djalë i rritur në Angli, kthehet në shtëpinë e tij në Indi për të zbuluar vdekjen misterioze të së ëmës. Ndërsa zbulon një seri vrasjesh të ngjashme në të kaluarën, del në dritë errësira e brendshme e vetë Ronit.

Titulli origjinalDarkness Visible
Vlerësimi IMDb5.5 votes
Vlerësimi TMDb5.6 5 votes