Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Daylight’s End (2016) HD

Daylight’s End (2016) HD

The Dead Rise When Daylight EndsApr. 16, 2016 (Netherlands)120 Min.R
Your rating: 10
6.8 4 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Director

Aktoret

Johnny Strong isThomas Rourke
Thomas Rourke
Lance Henriksen isFrank Hill
Frank Hill
Louis Mandylor isEthan Hill
Ethan Hill
Hakeem Kae-Kazim isChris Whitlock
Chris Whitlock
Farah White isAnnabelle Wallace
Annabelle Wallace
Gary Cairns isDrew Macallister
Drew Macallister
Chelsea Edmundson isSam Sheridan
Sam Sheridan

Pershkrimi

Vite pasi një fatkeqësi shkatërron planetin dhe e kthen pjesën më të madhe të njerëzimit në kafshë të uritura në gjak, një udhëtar ndihmon një grup të mbijetuarish të shpëtojnë veten.

Titulli origjinalDaylight's End
Vleresimi IMDb5.3 2,861 votes
Vleresimi TMDb5.3 30 votes