Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Dead Water (2019) HD

Dead Water (2019) HD

Jul. 23, 2019 90 Min.
Your rating: 0
0 0 votes

VIDEO TRAILER

DISA FOTO NGA FILMI

DIREKTOR

Chris Helton
Director

AKTORËT

PËRSHKRIMI

Kur një pushim relaksues bëhet vdekjeprurës, një ish-Marinar duhet të rrezikojë edhe një herë jetën e tij për të shpëtuar gruan e tij dhe mikun më të mirë nga një pirat i ditës moderne; gjatë gjithë kohës duke u munduar ta mbajë veten së bashku ndërsa përballet me fantazmat e luftës që la pas.

TITULLI ORIGJINALDead Water
VLERSIMI IMDbN/A votes
VLERSIMI TMDb10 1 votes

FILMA TË NGJASHËM

Loading...