Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Deadwood: The Movie (2019) HD

Deadwood: The Movie (2019) HD

Welcome the fuck back.May. 31, 2019 110 Min.
Your rating: 0
5.5 2 votes

VIDEO TRAILER

DISA FOTO NGA FILMI

DIREKTOR

AKTORËT

Timothy Olyphant isSeth Bullock
Seth Bullock
Ian McShane isAl Swearengen
Al Swearengen
Molly Parker isAlma Ellsworth
Alma Ellsworth
W. Earl Brown isDan Dority
Dan Dority
Dayton Callie isCharlie Utter
Charlie Utter
Kim Dickens isJoanie Stubbs
Joanie Stubbs
Brad Dourif isDoc Cochran
Doc Cochran
Anna Gunn isMartha Bullock
Martha Bullock
John Hawkes isSol Star
Sol Star

PËRSHKRIMI

Ndiqni ribashkimin 10-vjeçar të kampit Deadwood për të festuar shtetësinë e Dakotës së Jugut. Rivalitetet e mëparshme janë mbretëruar, aleancat testohen dhe plagët e vjetra janë rihapur, pasi të gjithë kanë mbetur të lundrojnë në ndryshimet e pashmangshme që kanë bërë moderniteti dhe koha.

TITULLI ORIGJINALDeadwood: The Movie
VLERSIMI IMDb7.6 votes
VLERSIMI TMDb7.1 83 votes

FILMA TË NGJASHËM

Loading...