Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
720p
The Delta Force (1986) HD

The Delta Force (1986) HD

They don't negotiate with terrorists... they blow them away!Feb. 14, 1986 (USA, Israel)125 Min.R
Your rating: 9
8 5 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Chuck Norris isMajor Scott McCoy
Major Scott McCoy
Lee Marvin isColonel Nick Alexander
Colonel Nick Alexander
Shelley Winters isEdie Kaplan
Edie Kaplan
Martin Balsam isBen Kaplan
Ben Kaplan
Joey Bishop isHarry Goldman
Harry Goldman
Lainie Kazan isSylvia Goldman
Sylvia Goldman
Susan Strasberg isDebra Levine
Debra Levine

Permbledhje

Avioni jetliner 707 që po udhëtonte nga Athina në Romë dhe pastaj në New York City rrëmbehet nga terroristët libanezë. Terroristët kërkojnë që piloti t’i çojë në Bejrut.

Titulli origjinalThe Delta Force
Vlerësimi IMDb5.6 15,383 votes
Vlerësimi TMDb5.1 81 votes