Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
The Delta Force (1986) HD

The Delta Force (1986) HD

They don't negotiate with terrorists... they blow them away!Feb. 14, 1986 (USA, Israel)125 Min.R
Your rating: 9
8 4 votes

VIDEO TRAILER

DISA FOTO NGA FILMI

DIREKTOR

AKTORËT

Chuck Norris isMajor Scott McCoy
Major Scott McCoy
Lee Marvin isColonel Nick Alexander
Colonel Nick Alexander
Shelley Winters isEdie Kaplan
Edie Kaplan
Martin Balsam isBen Kaplan
Ben Kaplan
Joey Bishop isHarry Goldman
Harry Goldman
Lainie Kazan isSylvia Goldman
Sylvia Goldman
Susan Strasberg isDebra Levine
Debra Levine

PËRSHKRIMI

Avioni jetliner 707 që po udhëtonte nga Athina në Romë dhe pastaj në New York City rrëmbehet nga terroristët libanezë. Terroristët kërkojnë që piloti t’i çojë në Bejrut.

TITULLI ORIGJINALThe Delta Force
VLERSIMI IMDb5.6 15,383 votes
VLERSIMI TMDb5.1 81 votes

FILMA TË NGJASHËM

Loading...