Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Descendants (2015) HD

Descendants (2015) HD

They're not bad. They're just born that way.Jul. 31, 2015 (USA)112 Min.TV-G
Your rating: 10
9.4 19 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Pershkrimi

Në një mbretëri idilike të ditëve të sotme i biri dashamirës i Mbretit Adam dhe Mbretëreshës Belle ua jep një mundësi shpengimi fëmijëve të personazheve të liga të Disney-t për telashet që u kanë sjellur atyre prindërit e tyre: Cruella De Vil (Carlos), Maleficient (Mal), Mbretëresha e Ligë (Evie) dhe Xhafar (Jay).
Titulli origjinalDescendants
Vleresimi IMDb6.4 8,288 votes
Vleresimi TMDb6.6 321 votes