Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Desire (2017) +18

Desire (2017) +18

Oct. 05, 2017
Your rating: 4
7 12 votes

VIDEO TRAILER

DISA FOTO NGA FILMI

PËRSHKRIMI

Lusia dhe Ofelia, dy motra, më në fund takohen 7 vjet pas dasmës së Lusias. Por kur Huani, burri i Lusias dhe Ofelia takohen, ndjejnë një fantazi që magjeps mendjet dhe trupat e tyre…

TITULLI ORIGJINALDesearás al hombre de tu hermana
VLERSIMI IMDb4 votes
VLERSIMI TMDb3.7 17 votes

FILMA TË NGJASHËM

Loading...