Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Destination Wedding (2018) HD

Destination Wedding (2018) HD

Check your baggage.Aug. 02, 2018 90 Min.
Your rating: 10
7.8 5 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Pershkrimi

Kur Frenk dhe Lindsi takohen rrugës për tek një dasmë, zbulojnë se kanë shumë të përbashkëta; të dy urrejnë nusen, urrejnë dhëndrin, urrejnë dasmën, urrejnë veten dhe të tjerët. Janë të dy njësoj të pakëndshëm dhe të mjerë….

Titulli origjinalDestination Wedding
Vleresimi IMDb6.2 votes
Vleresimi TMDb7 12 votes