Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
HD
Detroit (2017) HD

Detroit (2017) HD

It's time we knewJul. 28, 2017 (USA)143 Min.R
Your rating: 0
8 1 vote

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

John Boyega isMelvin Dismukes
Melvin Dismukes
Will Poulter isPhilip Krauss
Philip Krauss
John Krasinski isAttorney Auerbach
Attorney Auerbach
Algee Smith isLarry Reed
Larry Reed
Jason Mitchell isCarl Cooper
Carl Cooper
Hannah Murray isJulie Ann
Julie Ann
Jacob Latimore isFred Temple
Fred Temple

Permbledhje

Film i bazuar në ngjarje të vërtetë: Historia e  bastisje policore në Detroit në vitin 1967 rezulton në një nga kryengritjet më të mëdha të qytetarëve në historinë e Shteteve të Bashkuara.

Titulli origjinalDetroit
Vlerësimi IMDb7.5 12,330 votes
Vlerësimi TMDb7.4 163 votes