Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Diet of Sex (2014) +18

Diet of Sex (2014) +18

Comedy, food, drama and sex, a lot of sexFeb. 14, 2014 72 Min.
Your rating: 2
6.5 8 votes

VIDEO TRAILER

DISA FOTO NGA FILMI

PËRSHKRIMI

KUJDES: FILM ME PËRMBAJTJE TË RËNDE EROTIKE DHE NUDITET! NDALOHET PËR SHIKUES TË MOSHES NËN 18 VJEÇ! “Dietë Seksi” : Të njohur rastësisht, Agata dhe Mark kanë probleme me jetën e tyre seksuale, pasi ajo nuk ndjen kënaqësi gjatë aktit. Agata nuk e kupton çfarë nuk shkon, por Mark do të arrijë të zgjojë shqisat e saj me ndihmën e një seksologe..

TITULLI ORIGJINALDiet of Sex
VLERSIMI IMDb4.2 votes
VLERSIMI TMDb4 13 votes

FILMA TË NGJASHËM

Loading...