Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
The Disappointments Room (2016) HD

The Disappointments Room (2016) HD

Some mysteries should not be unlockedSep. 09, 2016 (USA)92 Min.R
Your rating: 0
6.8 4 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Director

D.J. Caruso
Director

Aktoret

Kate Beckinsale isDana Barrow
Dana Barrow
Mel Raido isDavid Barrow
David Barrow
Duncan Joiner isLucas Barrow
Lucas Barrow
Lucas Till isBen Phillips Jr.
Ben Phillips Jr.
Gerald McRaney isJudge Ernest Blacker
Judge Ernest Blacker
Celia Weston isMarti Morrison
Marti Morrison
Ella Jones isLaura Blacker
Laura Blacker

Pershkrimi

Një nënë dhe djali i saj çlirojnë tmerre të paimagjinueshme nga papafingoja e shtëpisë së tyre në fshat.

Titulli origjinalThe Disappointments Room
Vleresimi IMDb3.9 3,984 votes
Vleresimi TMDb4.1 82 votes
Loading...