Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
District 13: Ultimatum (2009) HD

District 13: Ultimatum (2009) HD

Feb. 18, 2009 (France)101 Min.R
Your rating: 10
9.2 11 votes

VIDEO TRAILER

DISA FOTO NGA FILMI

DIREKTOR

AKTORËT

Philippe Torreton isLe Président de la République
Le Président de la République
Daniel Duval isWalter Gassman
Walter Gassman
James Deano isKarl le skin
Karl le skin
Fabrice Feltzinger isLittle Montana
Little Montana

PËRSHKRIMI


Damian dhe Leito rikthehen ne Zonen 13 me misionin per te sjelle paqe ne sektorin problematik i cili kontrollohet nga 5 kryetare bandash perpara se sherbimi sekret te marre masa drastike.
TITULLI ORIGJINALBanlieue 13 - Ultimatum
VLERSIMI IMDb6.5 38,337 votes
VLERSIMI TMDb6.1 256 votes

FILMA TË NGJASHËM

Loading...