Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
HD
Dolphin Kick (2019) HD

Dolphin Kick (2019) HD

Jan. 22, 2019 90 Min.
Your rating: 0
4 1 vote

Video trailer

Foto

Permbledhje

Gjatë pushimeve në një ishull tropikal, miqësia me një delfin lozonjar e ndihmon Lukun e vogël të gjejë guximin të rikthehet në ujë pas humbjes së papritur të së ëmës.

Titulli origjinalDolphin Kick
Vlerësimi IMDb4.5 votes
Vlerësimi TMDb7 3 votes