Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Dragged Across Concrete (2018) HD

Dragged Across Concrete (2018) HD

Those who can't earn a living must find another way to provideFeb. 21, 2019 159 Min.
Your rating: 0
8 1 vote

VIDEO TRAILER

DISA FOTO NGA FILMI

DIREKTOR

AKTORËT

Mel Gibson isBrett Ridgeman
Brett Ridgeman
Vince Vaughn isAnthony Lurasetti
Anthony Lurasetti
Tory Kittles isHenry Johns
Henry Johns
Don Johnson isChief Lt. Calvert
Chief Lt. Calvert
Jennifer Carpenter isKelly Summer
Kelly Summer
Laurie Holden isMelanie Ridgeman
Melanie Ridgeman
Udo Kier isFriedrich
Friedrich
Fred Melamed isMr. Edmington
Mr. Edmington
Jordyn Ashley Olson isSara Ridgeman
Sara Ridgeman

PËRSHKRIMI

Dy policë, një të moshuar, tjetri partneri i tij i paqëndrueshëm më i ri, e gjejnë veten të pezulluar kur një video e taktikave të tyre të forta të armëve bëhet shkak i medias. Të paktë në para dhe pa opsione të tjera, këta dy ushtarë të hidhur zbresin në botën e krimit, për të fituar të drejtën e duhur, por në vend të kësaj gjejnë shumë më tepër sesa duan të presin në hije.

TITULLI ORIGJINALDragged Across Concrete
VLERSIMI IMDb7.3 votes
VLERSIMI TMDb6.5 49 votes

FILMA TË NGJASHËM

Loading...