Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Dragon Ball Super: Broly (2018) HD

Dragon Ball Super: Broly (2018) HD

Three Saiyans directed by fate... an uncontrollable urge to fight.Dec. 14, 2018 101 Min.
Your rating: 10
10 8 votes

VIDEO TRAILER

DISA FOTO NGA FILMI

DIREKTOR

AKTORËT

Masako Nozawa isSon Goku / Son Goten / Gogeta / Bardock (voice)
Son Goku / Son Goten / Gogeta / Bardock (voice)
Ryou Horikawa isVegeta / Gogeta (voice)
Vegeta / Gogeta (voice)
Bin Shimada isBroly (voice)
Broly (voice)
Ryusei Nakao isFreeza (voice)
Freeza (voice)
Banjou Ginga isKing Vegeta III (voice)
King Vegeta III (voice)
Katsuhisa Houki isParagus (voice)
Paragus (voice)
Nana Mizuki isChirai (voice)
Chirai (voice)
Naoko Watanabe isGine (voice)
Gine (voice)
Kouichi Yamadera isBeerus (voice)
Beerus (voice)
Toshio Furukawa isPiccolo (voice)
Piccolo (voice)

PËRSHKRIMI

Goku dhe Vexhita ndeshen me Brolin, një luftëtar sajan ndryshe nga çdo luftëtar që janë ndeshur më parë. …

TITULLI ORIGJINALドラゴンボール超スーパー ブロリー
VLERSIMI IMDb8.4 votes
VLERSIMI TMDb7.5 296 votes

FILMA TË NGJASHËM

Loading...