Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
HD
E.M.P. 333 Days (2018) HD

E.M.P. 333 Days (2018) HD

Sep. 28, 2019 83 Min.
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Permbledhje

Pasi një armë elektromagnetike kthen Amerikën e Veriut në epokën para-industriale, vendi zhytet në një gjendje anarkie. Një vajzë 11-vjeçare duhet të luftojë për të mbijetuar teksa përpiqet të gjejë babanë e saj…

Titulli origjinalE.M.P. 333 Days
Vlerësimi IMDb4.8 votes
Vlerësimi TMDb5 1 votes