Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Eight Below (2006) HD

Eight Below (2006) HD

Historia më e mahnitshme e mbijetesës, miqësisë dhe aventurës ndonjëherë e ka thënë.Feb. 17, 2006 120 Min.
Your rating: 0
10 1 vote

VIDEO TRAILER

DISA FOTO NGA FILMI

DIREKTOR

AKTORËT

Paul Walker isJerry Shepard
Jerry Shepard
Bruce Greenwood isDavis McClaren
Davis McClaren
Jason Biggs isCharlie Cooper
Charlie Cooper
Gerard Plunkett isDr. Andy Harrison
Dr. Andy Harrison
Wendy Crewson isEve McClaren
Eve McClaren

PËRSHKRIMI

I ftohti brutal detyron dy eksplorues në Antarktidë që të lënë pas skuadrëne tyre të qenve të slitës teksa luftojnë për mbijetesën e tyre…

TITULLI ORIGJINALEight Below
VLERSIMI IMDb7.3 votes
VLERSIMI TMDb6.8 864 votes

FILMA TË NGJASHËM

Loading...