Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
HD
Ek Tha Tiger (2012) HD

Ek Tha Tiger (2012) HD

Aug. 15, 2012 (India)133 Min.R
Your rating: 0
9.8 11 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Kabir Khan
Director

Aktoret

Salman Khan isTiger / Manish / Avinash Singh Rathod
Tiger / Manish / Avinash Singh Rathod
Roshan Seth isAnwar Jamal Kidwai
Anwar Jamal Kidwai

Permbledhje

Agjent RAW Tiger është në një mision për të marrë informacion nga një shkencëtar në Dublin. Komploti përqëndrohet në një kodues indian (RAW) i quajtur Tiger, i cili bie në dashuri me një spiune pakistaneze (ISI) gjatë një hetimi dhe se si ideologjia dhe parimet e Tigerit ndryshojnë me kalimin e kohës.

Titulli origjinalEk Tha Tiger
Vlerësimi IMDb5.4 23,039 votes
Vlerësimi TMDb5.8 45 votes