Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Elles (2011) +18

Elles (2011) +18

Profesioni më i vjetër në botë ende ka sekretet e veta.Sep. 09, 2011 96 Min.
Your rating: 0
5.5 2 votes

VIDEO TRAILER

DISA FOTO NGA FILMI

PËRSHKRIMI

Një gazetar përpiqet të balancojë detyrat e martesës dhe amësisë duke hulumtuar një pjesë të vajzav të kolegjit që punojnë si prostituta për të paguar shkollimin e tyre.

TITULLI ORIGJINALElles
VLERSIMI IMDb5.6 votes
VLERSIMI TMDb5.5 74 votes

FILMA TË NGJASHËM

Loading...