Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Empire (2002) HD

Empire (2002) HD

Two worlds collide.Dec. 06, 2002 90 Min.
Your rating: 10
10 2 votes

VIDEO TRAILER

DISA FOTO NGA FILMI

DIREKTOR

Franc. Reyes
Director

AKTORËT

PËRSHKRIMI

Një tregtar droge i suksesshëm nga Bronx-i jugor, i cili mallin e tij e quan “Perandoria” i kthen shpinën të gjithë miqve të tij besnik dhe i jep para një ndërmjetësi të pabesë nga Wall Street-i.

TITULLI ORIGJINALEmpire
VLERSIMI TMDb6.4 43 votes

FILMA TË NGJASHËM

Loading...