Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
At the End of the Tunnel (2016) HD

At the End of the Tunnel (2016) HD

Risk everything.Apr. 21, 2016 (Argentina, Spain)120 Min.N/A
Your rating: 0
0 0 votes

VIDEO TRAILER

DISA FOTO NGA FILMI

PËRSHKRIMI

Një inxhinier kompjuterësh i paralizuar që lëviz me një karrige me rrota dhe punon në bodrumin e tij, fillon të dëgjojë zhurma dhe zërat e grabitësve të bankave.

TITULLI ORIGJINALAl final del túnel
VLERSIMI IMDb7.1 2,953 votes
VLERSIMI TMDb6.8 37 votes

FILMA TË NGJASHËM

Loading...