Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Enter The Wild (2018) HD

Enter The Wild (2018) HD

Dec. 01, 2017 96 Min.
Your rating: 0
7.4 8 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Pershkrimi

Një grup të rinjsh ndërmarrin një aventurë për të vizituar pemën më të rrallë në botë, por ashpërsia e natyrës u kundërvihet dhe ata fillojnë të përballen me të vërteta të padëshiruara…

Titulli origjinalEnter The Wild
Vleresimi IMDb5.0 votes
Vleresimi TMDb4 14 votes