Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Eraserhead (1977) HD

Eraserhead (1977) HD

Where your nightmares end...Mar. 19, 1977 89 Min.
Your rating: 0
1 1 vote

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Director

David Lynch
Director

Aktoret

Jack Nance isHenry Spencer
Henry Spencer
Judith Roberts isBeautiful Girl Across the Hall
Beautiful Girl Across the Hall
Laurel Near isLady in the Radiator
Lady in the Radiator
Hal Landon Jr. isPencil Machine Operator
Pencil Machine Operator
Jean Lange isGrandmother
Grandmother

Pershkrimi

Henry Spencer përpiqet të mbijetojë në  mjedisin e tij industrial, me të dashurën e tij të zemëruar, dhe britmat e padurueshme të fëmijës së tij të sapolindur mutant.

Titulli origjinalEraserhead
Vleresimi IMDb7.4 votes
Vleresimi TMDb7.6 815 votes