Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Escape Plan (2013) HD

Escape Plan (2013) HD

No one breaks out alone.Oct. 09, 2013 (USA)115 Min.R
Your rating: 10
9 9 votes

VIDEO TRAILER

DISA FOTO NGA FILMI

DIREKTOR

AKTORËT

PËRSHKRIMI

Kur një kopetent për siguritë e ndërtesave e gjen veten në burgun më të sigurtë dhe më sekret në botë, ai duhet të përdorë aftëistë e tij për t’u arratisur me ndihmë e dikujt nga brenda.

TITULLI ORIGJINALEscape Plan
VLERSIMI IMDb6.7 186,427 votes
VLERSIMI TMDb6.7 1417 votes

FILMA TË NGJASHËM

Loading...