Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Everybody Dies (2009) DVD

Everybody Dies (2009) DVD

Jan. 01, 2009
Your rating: 0
0 0 votes

VIDEO TRAILER

DISA FOTO NGA FILMI

DIREKTOR

Director

AKTORËT

PËRSHKRIMI

Veterani i vrasësit Jake Lead ka mendime të dyta për të trokitur objektivin e tij të fundit – NinaKongrad një e vetmuar me shum vështirsi . Kur ai e gjurmon objektivin ,  ai menjëherë ndjen një lidhje të pazakontë dhe vendoset ta mbajë të gjallë … me çdo kusht. Së shpejti Jake dhe Nina janë në arrati, nevoja e tyre për njëri-tjetrin është në rritje pasi ata drejtojnë një përndjekje të përgjakshme përmes Los Anxhelos.

TITULLI ORIGJINALEverybody Dies
VLERSIMI TMDb2 2 votes

FILMA TË NGJASHËM

Loading...