Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Everybody Knows (2018) HD

Everybody Knows (2018) HD

Who did it?May. 09, 2018 132 Min.
Your rating: 10
8.6 8 votes

VIDEO TRAILER

DISA FOTO NGA FILMI

PËRSHKRIMI

Laura, një spanjolle që jeton në Buenos Aires, kthehet në qytetin e saj të lindjes në Madrid me dy fëmijët e saj për martesën e së motrës. Por, rrëmbimi i vajzës së saj, Irenës, do të nxjerrë në dritë shumë sekrete si dhe hije të dashurive të vjetra….

TITULLI ORIGJINALTodos lo saben
VLERSIMI IMDb7.1 votes
VLERSIMI TMDb6.7 193 votes

FILMA TË NGJASHËM

Loading...