Loading...
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Ex Drummer (2007) HD

Ex Drummer (2007) HD

Jan. 31, 2007 (Slovenia) 90 Min. R
Your rating: 0
0 0 votes
Loading...

Video trailer

Foto

Drejtor

Koen Mortier
Director

Aktoret

Permbledhje

Tre humbës me aftësi të kufizuara të cilët formojnë një grup kërkojnë nga shkrimtar i njohur që të jetë bateristi i tyre. Ai bashkohet me grupin dhe fillon ti manipulojë ata.

Titulli origjinal Ex Drummer
Vlerësimi IMDb 7.1 8,304 votes
Vlerësimi TMDb 6.7 42 votes
Loading...