Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Expo (2019) HD

Expo (2019) HD

Aug. 03, 2019 80 Min.
Your rating: 0
6 3 votes

VIDEO TRAILER

DISA FOTO NGA FILMI

DIREKTOR

Joseph Mbah
Director

AKTORËT

PËRSHKRIMI

Me vetëm tre ditë për të provuar pafajësinë e tij, një ish ushtar në luftë (Derek Davenport) detyrohet të marrë një punë të fundit dhe të shpëtojë vajzën e rrëmbyer të klientit të tij (Amelia Haberman) ose të përballet me kohën për një krim që nuk e ka kryer.

TITULLI ORIGJINALEXPO
VLERSIMI IMDbN/A votes
VLERSIMI TMDb8 2 votes

FILMA TË NGJASHËM

Loading...