Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
F.R.E.D.I. (2018) HD

F.R.E.D.I. (2018) HD

The best friend ever builtMay. 03, 2018
Your rating: 0
9.2 5 votes

VIDEO TRAILER

DISA FOTO NGA FILMI

DIREKTOR

Sean Olson
Director

AKTORËT

PËRSHKRIMI

Një robot inteligjent dhe i adhurueshëm vidhet nga një laborator kërkimor i fshehtë dhe gjendet nga një djalë 15 vjeçar, i quajtur Xhejms. A përbën ai rrezik për fëmijët?..

TITULLI ORIGJINALF.R.E.D.I.
VLERSIMI TMDb6.3 3 votes

FILMA TË NGJASHËM

Loading...