Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Falcon Rising (2014) HD

Falcon Rising (2014) HD

Sep. 05, 2014 (USA)103 Min.R
Your rating: 10
8.9 16 votes

VIDEO TRAILER

DISA FOTO NGA FILMI

DIREKTOR

AKTORËT

Neal McDonough isManny Ridley
Manny Ridley
Lateef Crowder isCarlo Bororo
Carlo Bororo
Laila Ali isCindy Chapman
Cindy Chapman
Millie Ruperto isKatarina Da'
Katarina Da'
Robert Colón isPolice Officer
Police Officer

PËRSHKRIMI

Chapman ishte, një ish marine i ushtrisë, i cili jetonte në një lagje të varfër në Brazil, por kur motra e ti shkon në Favela si punonjëse sociale ajo ballafaqohet me disa kriminel të cilët sulmojnë atë për vdekje, ndërsa ky duhet të gjej autoret e krimit dhe të ndeshet me Yakuzën.

TITULLI ORIGJINALFalcon Rising
VLERSIMI IMDb5.8 5,390 votes
VLERSIMI TMDb5.5 63 votes

FILMA TË NGJASHËM

Loading...