Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
HD
Fanboys (2009) HD

Fanboys (2009) HD

Never tell them the odds.Feb. 06, 2009 (Iceland)90 Min.R
Your rating: 0
10 1 vote

Video trailer

Foto

Drejtor

Kyle Newman
Director

Aktoret

Seth Rogen isAdmiral Seasholtz / Alien / Roach
Admiral Seasholtz / Alien / Roach
Ethan Suplee isHarry Knowles
Harry Knowles

Permbledhje

Fansat fanatikë të Star Wars marrin një udhëtim në fermën e George Lucas për të bërë një shfaqja për mikun e tyre i cili po vdes.

Titulli origjinalFanboys
Vlerësimi IMDb6.6 51,499 votes
Vlerësimi TMDb6.1 286 votes