Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Father and Guns (2009) HD

Father and Guns (2009) HD

Jul. 08, 2009 107 Min.
Your rating: 0
0 0 votes

VIDEO TRAILER

DISA FOTO NGA FILMI

DIREKTOR

AKTORËT

Michel Côté isJacques Laroche
Jacques Laroche
Louis-José Houde isMarc Laroche
Marc Laroche
Rémy Girard isCharles Bérubé
Charles Bérubé
Patrick Drolet isTim Bérubé
Tim Bérubé
Jean-Michel Anctil isMononc - Luc Tardif
Mononc - Luc Tardif
Robin Aubert isGilbert Bouchard
Gilbert Bouchard
Luc Senay isPère Mamours - Simon
Père Mamours - Simon
Pierre Collin isPère Grano - Antoine
Père Grano - Antoine

PËRSHKRIMI

Për të shpëtuar jetën e policit të rrëmbyer nga një bandë me motorë , një baba dhe një djalë që nuk mund të qëndrojnë para syve të njëri-tjetrit, depërtojnë në një grup të aventurës në natyrë – terapi për baballarët dhe djemtë. Sfida më e madhe e tyre është të mbijetojnë në terapi pa u vrarë njëri-tjetrin.

TITULLI ORIGJINALDe père en flic
VLERSIMI IMDb6.7 votes
VLERSIMI TMDb6.2 18 votes

FILMA TË NGJASHËM

Loading...